דף הבית    צוות המומחים שלנו         אודותינו    תחומי הטיפול    אורומדיק בתקשורת           דרכי הגעה        שירותי המשרד         צור קשר    Информация на русском языке   

זריקות לפין כטיפול לבעיית זקפה

תוכנית ההזרקות היחודית באורומדיק

תפקוד מיני טוב הוא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים בכל גיל. גברים רבים מתמודדים עם קשיים בתפקוד המיני, אך אינם פונים לטיפול רפואי מסיבות שונות: קושי למצוא את הכתובת הנכונה; היעדר מידע; קושי ליזום שיחה בנושאים אינטימיים; חשש מהשלכות שליליות של הטיפול התרופתי בבעיות בתפקוד המיני על הבריאות הכללית; חשש מכישלונות וסיבות אחרות. באורומדיק אנו עושים את הצעד הראשון בשבילך ויוזמים שיחה פתוחה על התפקוד המיני.

מהן הזרקות "תוך מחילתיות"?

גברים רבים הסובלים מקשיים בהשגת זקפה מתוסכלים מנסיונות כושלים חוזרים לשימוש בתרופות שונות, מינונים שונים, תכשירים טבעיים, תכשירים לא בדוקים הנמכרים באינטרנט או טיפולים אחרים המבטיחים הצלחה אך אינם מביאים לתוצאות. מלבד העלות המשמעותית, מתמודדים זוגות אלה עם אכזבה ותסכול המלווים כל נסיון כושל.

הזרקות תוך מחילתיות הן זריקות של חומרים יוצרי זקפה לתוך גופים המחילתיים (הגופים הספוגיים) של הפין. הגופים הספוגיים של הפין הם אלה האוגרים את הדם הזורם לפין בעת זקפה והם שנותנים לפין את צורתו ונוקשותו בזמן זקפה. והזרקות לפין הן טיפול יעיל לבעיות זקפה במקרים בהם טיפול בכדורים לשיפור הזקפה (ויאגרה, סיאליס או לביטרה) אינו יעיל או אינו אפשרי. הטיפול בזריקות לפין הוא טיפול ותיק הנמצא בשימוש בארץ ובעולם משנת 1983.

איך מבוצע הטיפול?

בשיטת טיפול זו מוזרקים חומרים היוצרים זקפה לתוך הגופים הספוגיים של הפין, שהם האיזור בפין המתמלא בדם בשעת זקפה.
 

זה כואב?

אמנם גברים רבים נרתעים בתחילה מטיפול המצריך הזרקה לפין, אך כבר לאחר הנסיון הראשון מתגברים על המחסום הפסיכולוגי ונהנים מיתרונות הטיפול לאורך זמן. גברים רבים חוששים מהכאב הכרוך בהזרקה לפין, אך מחקרים מראים כי אי הנוחות היא מינימלית. ההזרקה מבוצעת ע"י מחט זעירה ואינה כרוכה בכאב משמעותי אלא באי-נוחות קלה בלבד. הגברים המשתמשים בהזרקות לפין מדווחים כי הכאב הוא פחות משמעותי מהכאב הכרוך בבדיקת דם פשוטה.

התוצאות

במקרים רבים ניתן להגיע לתוצאות מרשימות כבר לאחר נסיונות הזרקה בודדים. הטיפול בהזרקות תוך מחילתיות יעיל יותר כאשר מתחילים בטיפול בשלב מוקדם יותר של ההפרעה בזקפה. במצב של הפרעה בזקפה שלא טופלה לאורך שנים, תוצאות הטיפול בשלב מאוחר עלולות להיות מאכזבות. ב"אורומדיק" אנו ממליצים לך להחליט האם הטיפול בהזרקות תוך מחילתיות מתאים לך רק לאחר אבחון מקיף, לאחר שניסית את הטיפול בליווי רופא המרכז, למדת להזריק בצורה מיומנת, והתרשמת מהתוצאות. תוכל לקרוא על ההתנסות של חולים שטופלו בשיטת ההזרקות במדור "מטופלים כותבים".

מהם יתרונות הטיפול בהזרקות תוך מחילתיות?

 • הטיפול יעיל במקרים של חוסר תגובה לטיפול בכדורים, תגובה לא מספקת או תגובה לא עקבית.
 • הטיפול מתאים לגברים הסובלים מתופעות לוואי בשימוש בכדורים (כאבי ראש, אודם בפנים, נזלת, צרבת, הפרעות בראיה, כאבי שרירים או תופעות לוואי אחרות).
 • הטיפול מתאים לחולים הנוטלים תרופות שאינן מאפשרות נטילת כדורים לשיפור הזקפה (ויאגרה, לביטרה וסיאליס).
 • הטיפול מתאים גם לגברים הנוטלים תרופות המעכבות את קרישת הדם ("מדללי דם").
 • רבים חוששים מהכאב בעת ההזרקה, אך הנסיון הרב שצברנו בטיפול זה מראה כי הכאב אינו מהווה בעיה. הכאב הכרוך בפעולה הוא מינימלי, הרבה פחות מבדיקת דם רגילה.
 • אמנם גירוי מיני עשוי לסייע לפעולת הזריקה אך בניגוד לטיפול בכדורים, הזקפה מופיעה גם ללא גירוי מיני. יתרון בולט זה מאפשר שימוש מוצלח גם בגברים הסובלים מירידה בחשק המיני או מבעיות של העדר משיכה מינית.
 • אם אתה סובל מהפרעה זמנית בזקפה, ההזרקות יסייעו לתהליך ההחלמה וישמרו על הרקמה הספוגית של הפין.
 • הטיפול מתאים במיוחד לגברים בתהליך שיקום לאחר ניתוח כריתת ערמונית רדיקלית או ניתוחי אגן אחרים.

מהן הסכנות בטיפול בזריקות תוך מחילתיות?

הסכנה העיקרית בשימוש בזריקות תוך מחילתיות היא זקפה ממושכת, ללא קשר לגירוי מיני. מצב של זקפה ממושכת כרוך בכאב ואם אינו מטופל במועד, עלול להגרם לפין נזק משמעותי ובלתי הפיך. דימום מקומי תת-עורי או תופעות מקומיות אחרות אינן שכיחות ואינן גורמות לנזק. כמו כל טיפול אחר, על מנת להפיק את מירב התועלת מהטיפול ולהמנע מהשלכות לא רצויות, יש ללמוד לבצע את הטיפול בצורה נכונה, להקפיד על ההנחיות לשימוש בטוח ולהיות במעקב של רופא העוסק בתחום ומכיר אותו היטב.

מהי תוכנית ההזרקות התוך מחילתיות באורומדיק?

באורומדיק אנחנו מאמינים כי המפתח להצלחת הטיפול הוא רפואה מקצועית, הדרכה נכונה, מתן הנחיות ברורות לשימוש, קשר רציף בין הרופא והמטופל עד לשליטה מלאה בתהליך ההזרקה, בטיחות מלאה וכמובן אספקה נוחה של המזרקים.

תוכנית ההזרקות באורומדיק מורכבת מפגישת לימוד הנמשכת כשעה, בה תלמד את עקרונות השימוש ובמהלכה תבצע הזרקה תוך מחילתית בפעם הראשונה. בהמשך תבצע את ההזרקה בעצמך לפני קיום יחסי מין ואנו נלווה אותך עד לשליטה מלאה בשימוש בהזרקות תוך מחילתיות.
 
 
 
היתרונות היחודיים של תוכנית ההזרקות לפין באורומדיק
 
נסיון ומקצועיות
 • ניהול הטיפול על-ידי ד"ר רענן טל, מומחה באורולוגיה בעל נסיון רב בלימוד הטיפול ובמעקב לאורך זמן.
 • ניסיון רב בטיפול בגברים עם מצבים רפואיים מורכבים: מושתלי איברים, חולי סרטן, חולי לב, בעלי מוגבלויות גופניות, מטופלים בתרופות נוגדות קרישה ומצבים רפואיים אחרים.

דיסקרטיות וליווי אישי למטופל ולבת הזוג

 • לימוד הטיפול באופן אישי, באוירה דיסקרטית, תוך הקפדה על פרטיות מירבית.
 • אפשרות לשיתוף בת הזוג בתהליך ההדרכה, בהתאם להעדפת המטופל.

נגישות גבוהה ונוחות

 • זמינות מירבית של מרשמים ומזרקים מוכנים לשימוש, לשמירה על טיפול רציף.
 • אפשרות למשלוח המזרקים בקירור לכל חלקי הארץ.

בטיחות בטיפול

 • הכנת התרופות להזרקה במעבדה יחודית, באופן אישי עבור כל מטופל על-ידי "סופר-פארם Professional", המרכז הארצי של רשת סופר-פארם להכנות רוקחיות מיוחדות, על-ידי רוקחים מקצועיים בתנאים סטריליים.
 • שימוש במזרקים ובמחטים יעודיים, המבטיחים נוחות ובטיחות מירביים.
 • פרוט מלא של סוגי החומרים המוזרקים והמינונים המדוייקים, כך שתוכל לעקוב אחר התקדמות הטיפול תוך שליטה מלאה בכל שלבי הטיפול.

לפרטים  ולייעוץ התקשר לטלפון 03-7645160 או צור קשר באמצעות הטופס

 
 

קליניקית "אורומדיק" ב"אסותא" מציגה: מרפאת סרטן הערמונית הראשונה בישראל

עם רופאים מומחים בעלי שם * עם המילה האחרונה בטכנולוגיה של התחום * ועם כל קשת הבדיקות המתוחכמות ביותר * שיוכלו לכוון את הטיפול * ולחסוך בדיקות פולשניות, ניתוחים או טיפולים * הכל כדי לתת לא רק רפואה מעולה – אלא גם מותאמת אישית (לנתונים הגנטיים והמולקולריים של המטופל) * באווירה נעימה, מקצועית ומכבדת * עם יחס אישי ובגובה העיניים

השנים האחרונות הביאו עמן בשורות חדשות לאבחון ולטיפול בגידול בערמונית – הסרטן הנפוץ ביותר אצל גברים בישראל ובעולם המערבי. כיום, בין היתר בזכות בדיקות גנטיות מתוחכמות, ניתן להחליט בצורה טובה ומושכלת יותר על קיום ביופסות או ביצוע ניתוח.

» ייעוץ לתוצאה גבוהה של PSA  בבדיקות דם
 

 

 

 

הרופאים המומחים באורומדיק

 

אורולוגיה אונקולוגית

אורולוגיה כללית

 

אונקולוגיה

 

הדמיה ואבחון

 
 
אורולוג מומחה | סרטן הערמונית  | סרטן האשכים | סרטן הכליה  | אבנים בכליות | ביופסיה של הערמונית | ביוספסיה חכמה
ערמונית מוגדלת | ניתוח פרוסטטה | פרופ' ג'ק בניאל | ד"ר דוד ליפשיץ ד"ר אלי רוזנבאום
© כל הזכויות שמורות ל-Uromedic

 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים